گروه نوآوری و کسب و کار اجتماعی

زیر مجموعه پژوهشکده سیاست گذاری دانشگاه شریف

گروه نوآوری و کسب و کار اجتماعی

زیر مجموعه پژوهشکده سیاست گذاری دانشگاه شریف

گروه نوآوری و کسب و کار اجتماعی

پژوهشگران عضو گروه نوآوری و کسب و کار اجتماعی پژوهشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی شریف، اینجا از فکرها و دل نوشته هایشان راجع به فعالیت ها و هدف های گروه می گویند. مطالب منعکس شده در این وبلاگ، به هیچ وجه منعکس کننده دیدگاه رسمی گروه نیست و بیان کننده نظرات شخصی نویسندگان است.
برای ارتباط با ما به این آدرس ایمیل بزنید:
socialristip@gmail.com

کانال تلگرام کسب و کار اجتماعی

سامانه آموزشی سرو

خبرنامه کارآفرینی اجتماعی حرکت

خبرنامه حرکت یک

شماره های پیشین

به فهرست دریافت کنندگان خبرنامه کارآفرینی اجتماعی «حرکت» بپیوندید.

عضویت در خبرنامه

گروه نوآوری و کسب و کار اجتماعی، ذیل پژوهشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی شریف فعالیت می کند. این گروه به طور تخصصی به کار پژوهشی، آموزشی و توانمندسازی در محورهای کارآفرینی اجتماعی، کسب و کارهای اجتماعی، نوآوری اجتماعی و توسعه مناطق محروم و روستاها با استفاده از ابزارهای گفته شده اشتغال دارد.

این گروه جوان، پژوهشگران و کنشگرانی از رشته های مختلف اقتصاد، مدیریت، سیاست گذاری، جامعه شناسی و کارآفرینی را گردهم جمع کرده و امید دارد که بتواند در فضایی بین رشته، پویا و پر نشاط در تحقق اهداف خود گام بردارد.

این وبلاگ، قرار است جایی باشد که اعضای گروه نوآوری و کسب و کار اجتماعی، راحت تر و بدون تشریفات، دیدگاه های خود را راجع به حوزه های کارآفرینی اجتماعی، کسب و کار اجتماعی، توسعه پایدار و سایر جنبه های فعالیتی گروه، بنویسند. این امکان، علاوه بر پرورش مهارت های نویسندگی اعضا، ان شا الله کمک خواهد کرد که فضای بهتری برای طرح ایده ها و دیدگاه های ارزشمند دوستان فراهم شود و در عین حال، پل ارتباطی ساده ای نیز با فضای بیرون پژوهشکده، برقرار گردد.

اگر در مورد هریک از نوشته های نویسندگان وبلاگ، نکته یا سوالی داشتید، خوشحال می شویم که از طریق بخش نظرات، با ما به راحتی در میان بگذارید.

برای ارتباط با ما نیز می توانید به آدرس socialristip@gmail.com ایمیل بفرستید و یا حضورا به آدرس زیر مراجعه نمایید:

تهران-خیابان آزادی-خیابان حبیب الله-کوچه قاسمی-50 متر بعد از درب شمالی دانشگاه صنعتی شریف و جنب دانشکده انرژی-پژوهشکده سیاستگذاری علم، فناوری و صنعت دانشگاه صنعتی شریف-گروه نوآوری و کسب و کار اجتماعی